Bursa Ev Boyama Fiyatları

Boya Badana Fiyatları Ne kadar?

Bursa Ev Boyama Fiyatları arama motorlarında boya badana fiyat bilgisi almak isteyenlerin en çok aradığı kelimelerdendir. Boya badanaya karar veren ev sahiplerinin aradığı kelime grubundandır.

Neden bursa ev boyama kelimesi en çok aranan kelimedir?

Ekonomik se soysal koşullardan etkilenen insanlarımız zorunlu olarak bütçelerini kısmaya gider. ülkede yaşan insanlarımızın çoğu belli bir ekonomik standarda göre yaşamak zorunda. Hayat pahalığı almış başını giderken tabi ki bir değişen şartlara göre tasarruf pozisyonuna geçer insanlar. Boya badana işleri de yaşanılan mekanlar da ihtiyaçtır. Müşterimizin maliyet hesabını önceden yapmak en doğal hakkıdır. Evini boyatacakların ev boyama fiyatları ne kadar diye arama yapmaları gayet doğaldır.

bursa ev boyama fiyatları

VERİLEN FİYATLARDA HANGİ BOYA MARKALARI KULLANILIR?

2021 Yılı ilk dönem tam silinebilir polisan elegans marka boya ile az tadilatlı daire boya badana fiyatlarıdır.

3+1 Malzemeli ve işçilik Fiyatları aşağıdadır:

1- 3+1 eşyalı ev boyama, tadilat az ise 1600

23+1 Ev Boyama Fiyatları (Malzemeli) 2700

3- 3+1 Boş ev boyama, tadilat az ise 1300

……………………………………………………………………………………..

2+1 Eşyalı Ev Boya Badana Fiyatları (Malzemeli) ve İşçilik Fiyatları aşağıdadır

4-2+1 Ev eşyalı, tadilat az ise 2400 (Malzemeli)

5- 2+1 Eşyalı İşçilik :1400

6-2+1 Boş Daire : 1000

Kullanılan boya Polisan Tam silinebilir Elegans boyadır.

Plastik (Kiracılar için) boya fiyatları belirtilmedi fiyatlarda. Belirtmek isterim ki Plastik boya fiyatları daha düşüktür.

Temizlik boyası (tavan yok sadece duvarlar varsa) için bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. Verilen fiyatlar normal daire boyalarıdır.

Kapı boyama, demir doğrama boyama, balkon boyama vb işler için ekstra fiyat verilir. Renk dönüşümleri isteyen daireler, küf nem gibi, abart alçı sıva tadilatları, kırım söküm gibi tadilat ve tamiratlar belirtilen fiyatlar dışında kalıyor.Detaylı fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin.

BİZİ ALDATAN BİZDEN DEĞİLDİR

En ucuz boya badana hizmeti sunuyoruz desem yalan olur. Piyasaya göre uygun fiyatlar yazdık. Hilesiz temiz işin ederini yazıyoruz. İnternette gel gel yemi atan 390 tl den başlayan fiyatlar, 2+1 daire 500, 3+1 ev 600 TL Yazıp yem atanlardan beriyiz. Bahsi geçen siteler ilk sayfalarda gösterse de sikayetvar.com sayfasında gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Boyacı ustası yevmiyeleri ve boya malzemeleri maliyet hesabı yapıp fiyatları belirliyoruz.

  1. 3+1 Boş daire boyama işçilik fiyatı 1300
  2. 3+1 eşyalı ev boyama işçilik fiyatı : 1600
  3. 2+1 Boş ev boyama işçilik fiyatı : 1000
  4. 2+1 eşyalı ev boyama işçilik fiyatı: 1400

Başa dön