Bursa Boyacı Ustası

Siz usta peşinde koşmayın,biz işlerinizin peşinde koşuşturalım

Bursa boyacı ustası ekibi olarak garantili işçilik ve zamanında teslim prensibiyle iç mekanlarınızı uyguna boya badana yapıyoruz

Boya badana işyeri veya ofis gibi iç ve dış mekanların ince dekorasyon kalemlerinden biridir. Ev boyama başta basit gibi görünse de görsellik ve dekorasyon bütünlüğü sağlayan çok önemli bir unsurdur. İç mekanlarda uygulayacağınız boya dekorasyonu iç yapınızı, duvarlara yansıtır. Ev veya ofis gibi yaşam alanlarınızı boyarken genel dizaynı göz önünde bulundurup en uygun boya rengini tercih etmelisiniz. Boya badana işinde uzman olan Bursa boya badana ustası ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz.

bursa boyacı ustası
Bursa boyacı ustası

İç cephe boya marka ve kalitesi tercihi

İç mekanlarınıza uygulayacağınız marka ve kalitesi de bursa boyacı ustası kadar önemlidir. Malumunuzdur ki boya üreten çok kaliteli firmalar veya merdiven altı üretimler de mevcuttur. Ayrıca marka olan firmaların da her bütçeye uygun kaliteden ödün verdiği boya çeşitleri de mevcuttur. Boya alırken su bazlı, tiner bazlı ya da su bazlının silikonlusu , tinerlinin sentetikli olanı ya da selülozik çeşitli olması gibi hususlarda ustanızdan boya ustanızdan yardım almalısınız.

Evinizi boyamaya karar verdikten sonra ustanızın tavsiyelerini göz önünde bulundurup boya malzemeleri alındıktan sonra boya yapılacak mekanda uygulama için ekip ve ekipman hazırlanır. Bursa ili, Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, Gemlik veya Yıldırım ilçelerinde yaşıyorsanız bu konuda şanslısınız! Bursa’da boya badana hizmetleri sunan Tekdal Dekorasyon size bir telefon kadar yakın.

Bursa boya badana ustası

Bursa Boyacı Ustası olarak neden Tekdal Dekorasyon?

internette bir çok Bursa boyacı ustası na rastlamak mümkün. Ancak önemli olan öncesi/sonrası uygulamaları ile sizleri işlerinden haberdar edebilecek ve referansları ile kalitesini onaylatan bir usta ile çalışmaktır. Bu konuda işlerini yaptığımız müşteri yorumlarını da okuyarak karar verme sürecinizi kolaylaştırabiliriz. Prensip olarak bize güvenip evini açan her insan bizler için müşteri değil, aileden birisidir.

Ne tür hizmetler sunuyoruz
Daire Boyama
Atölye Boyama
İşyeri Boyama
Dükkan Boyama
Mağaza Boyama
Ofis Boyama
Merdiven dairesi Boyama
Yağlı boya işleri
Alçı sıva işleri

İletişim