Bursa Asma Tavan Ustası

Siz usta peşinde koşmayın,biz işlerinizin peşinde koşuşturalım

Bursa Asma Tavan Ustası

Bursa asma tavan ustası olarak ev ofis gibi iç mekanlarınızda alçıpan levhadan her türlü model uygulamalarını size uygun fiyatlara sunuyoruz

Neden alçıpan bölme duvarlar ?

Doğada var olan minarelin insan düşüncesi ile makineden üretilmiş alçı ve kağıt birleşimidir. İnşaat sektöründe duvar ve betondan daha az yük ve alan kapladığı için çok tercih edilir. Tavanlara ve duvarlara vidalama ile yapıştırılan levhalardır. Bölme duvarlar yapılırken kum çimento ve tuğla gibi ağır ve işçiliği zor olan malzemelerden kurtarır. Alçıpan asma tavan ürünleri maliyeti aza düşürür ve zamandan tasarruf sağlar. Tavanları düşürmede kullanılınca asma tavan diye adlandırılır. Bölme duvarlarda oda bölme işlerinde çok kullanılır. Göz estetiğini bozan kablo ve boru gibi ürünleri kamufle etmede kullanılır. U -C profillerde uygulama yapmak kaynaklı alçıpandan daha uygun fiyatlı olur.

Alçıpan ustası alçıpan levha ile tavan ve duvara her modelin dekorunu kolay verir. Yeter ki asma tavan ustası maharetli olsun. Model vermek de tek başına maharet değildir. Alçıpan ustası asma tavan, bölme duvar uygulamalarında kullanacağı profil bilgisine sahip olmalıdır. Alçı levha ustası montaj esnasında kullanacağı dubel ve vidalama sıklığına ve ek yerlerde çatlamayı önlemek için profil kullanımına dikkat etmelidir. Alçıpan kesimleri düzgün olmalıdır. Çalışma

Sadece asma tavan değil bu mesleğin yanında kartonpiyer işlerinizi de yapabiliyoruz. Aynı ekiple dairenizin için düşündüğünüz bölümlere stropiyer ve döküm kartonpiyer işlerinizi de yapıyoruz. Sadece bununla bitmiyor dekoratif işleriniz ise isterseniz kemer ve duvar çıtalama işlerinizi de tek ustayla aradan çıkarıyoruz.

Bursa Asma tavan ustası ekibi olarak hizmet bölgelerimiz

Bursa, Osmangazi, Nilüfer, Görükle Mahallesi, Mudanya, Yıldırım ve Bursa’ın diğer ilçeleridir.

Nilüfer asma tavan ustası olarak yapmış olduğumuz işlerden iki kare..

Bursa alçıpan ustası, Nilüfer alçıpan, bursa asma tavan, osmangazi alçıpan ustası,

Bursa asma tavan ustası

Bursa Alçı Tavan Ustası

bursa alçıpancı ustası

Neden Nilüfer Asma Tavan Ustası olarak Biz?

Alçıpan ustası alçı levha ile her modeli kolay verir. Yeter ki asma tavan ustası maharetli olsun. Model vermek de tek başına maharet değildir. Alçıpan ustası asma tavan, bölme duvar uygulamalarında kullanacağı profil bilgisine sahip olmalıdır. Alçı levha ustası montaj esnasında kullanacağı dubel ve vidalama sıklığına ve ek yerlerde çatlamayı önlemek için profil kullanımına dikkat etmelidir.

Sunduğumuz hizmet türleri

Bölme Duvar

Tv Ünitesi(Niş)

Asma Tavan

Daire Boyama
Atölye Boyama
İşyeri Boyama
Dükkan Boyama
Mağaza Boyama
Ofis Boyama
Merdiven dairesi Boyama
Yağlı boya işleri
Alçı sıva işleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim